Program klubu

01. 09. 2020 | Úterý | 20:30

Vasilův rubáš

folkreggaepunk / 150 Kč / na stání
Vasilův rubáš

Folk-reggae-punkové duo ve složení Filip „Vasilděda“ Novák (kytara, akordeon, zpěv) a Petr „Ruby“ Rubáš (perkuse, zpěv) je novým objevem hudební scény. Nápadité, trefné a vtipné texty, neotřelé a přitom chytlavé melodie, k tomu střídmá instrumentace, zároveň zajímavé aranže – to vše je Vasilův Rubáš. Stylovou nezařaditelností a zároveň otevřeností a dravostí dokáže Vasilův Rubáš zaujmout jak folkové publikum (1. cena v rámci Mezinárodní Porty 2012), tak i festivalové diváky na punkovém festivalu.

Vasilův Rubáš je hudební skupina, která vystupuje od roku 2003 původně na pražské scéně a do širšího povědomí vešla jako vítěz Mezinárodní interpretační soutěže Porta v Ústí nad Labem v roce 2012. Přestože jde o folkovou soutěž, kapela inklinuje k široké škále stylů, např. reggae, ska, punk.

 

 

02. 09. 2020 | Středa | 20:30

Kratochvíl,Ackerman,Zangi a Zangi jn.

jazz / 200 Kč / na sezení
Kratochvíl,Ackerman,Zangi a Zangi jn.

Stará známost uvedla na naši jazzovou scénu nové duo - Martina Kratochvíla a Tonyho Ackermana. Kdo zná dosavadní Kratochvílovou tvorbu, bude možná trochu překvapen: od prvního, ještě amatérského Jazzu Q s Jiřím Stivínem z roku 1965, orientovaného na tehdy nejnovější freejazzové výboje, přes následující jazzrockovou etapu, období úspěchů ve filmové tvorbě a dosud definitivně neuzavřenou kapitolu počítačové hudby se Kratochvíl vrací na začátek své muzikantské kariéry - k akustickému klavíru. A také k hudbě, která je v přímém protikladu k syntezáorovému čarování, jemuž se v letech 1985-6 věnoval nejvíce. Jeho partnerem je tentokráte americký kytarista Tony Ackerman, působící v Praze od roku 1983. Tento světoběžník narozený v Římě (1950) strávil mládí v Kalifornii a s hudbou se nejvíce sžil v bostonském univerzitním předměstí Cambridgi. Už od dětství vedl dvojí hudební život: vážnou hudbu hrál na housle a klavír, jako kytarista se už ve dvanácti letech aktivně podílel na mohutné vlně obnoveného zájmu o folk.Svůj stylový záběr postupně dále rozšířil na bluegrass (jako hráč na banjo a mandolínu), na ragtimové kytarové instrumentálky, na blues a nevynechal ani elektrický rock a free jazz. Po tři roky pak studoval v Římě klasickou kytaru a po návratu do USA se věnoval kompoziční práci. S Martinem Kratochvílem se zná od prvních letmých kontaktů v Praze začátkem 70. let a později se setkali také v USA, kde Kratochvíl studoval na Berklee College of Music. Žádného však ani ve snu nenapadlo,že se jednoho dne sejdou na koncertním pódiu a dokonce ve studiu. Tak odlišné byly směry jejich hudebního vývoje. Avšak právě ona odlišnost jejich hudebního zázemí dodává jejich společné hudbě zvláštní osobitost. Až si poslechnete nahrávky Martina a Tonyho, poznáte, že je to hudba upřímná a prostá. V tématech i improvizacích se dvojakost stává jednotou a oba instrumenty splývají v jeden celek odvíjejícího se přediva. Je to prostě pokaždé trochu jiný družný rozhovor dvou nástrojů, k nimž v dobré pohodě zasedli dva dávní přátelé.

03. 09. 2020 | Čtvrtek | 20:30

ZRUšeno - Jan Spálený & ASPM

blues / 250 Kč (v předprodeji) 300 Kč (na místě / na sezení
ZRUšeno - Jan Spálený & ASPM

Velice se omlouváme, ale koncert Jana Spáleného a ASPM je ze zdravotních důvodů zrušen.

Vstupenky prosím vracejte v místě zakoupení.

Přejeme Janovi brzké uzdravení a těšíme se nashledanou.

04. 09. 2020 | Pátek | 20:30

Ondřej Čepelák a hosté

rock / zdarma / sezení a stání
<p style="margin-bottom: 0cm;"><span lang="cs-CZ">Ondřej Čepelák a hosté</span></p>

Pražský klávesista Ondřej Čepelák pozval při příležitosti svých čtyřicátých narozenin ke společnému koncertu kapely a hudebníky, se kterými vystupuje v současnosti nebo s nimiž hrál dříve. Vystoupí Difference Engine, Tajné Slunce, Forhenc, Swing Cheek, Eva Dobošová-Anderlová, Michal Beneš, Ondřej Štoček, Martin Kmínek, Milan Ort, Marek Vogel a další.

06. 09. 2020 | Neděle | 20:00

petr soukup a hosté

autorské čtení / 250 Kč / na sezení
petr soukup a hosté

Autorské čtení básníka a šprýmaře Petra Soukupa, který si do Malostranské besedy i tentokrát pozval několik hostů. Při vystoupení zároveň proběhne i křest nové sbírky. Autora již tradičně hudebně doprovází Jiří Vidasov. Program bude opět obsahovat čtení povídek, básní a glos, které jsou pro Soukupovu tvorbu typické a hosté vystoupí se svými skladbami. Petr Soukup vydal již 5 sbírek a část své tvorby vkládá na Instagram

08. 09. 2020 | Úterý | 20:00

7 pádů honzy dědka

TALKSHOW / 290 KČ / NA SEZENÍ
7 pádů honzy dědka

 

 

09. 09. 2020 | Středa | 20:30

Pocta Zuzaně Navarové / Mário Bihári a Markéta Burešová

písně Zuzany Navarové / 250 Kč / na sezení
Pocta Zuzaně Navarové / Mário Bihári a Markéta Burešová

Zuzana Navarová stihla za necelých 25 let své hudební kariéry vytvořit nesmrtelný odkaz. Hudební barevnost a silné výpovědi jejích textů dál rezonují i roky po jejím odchodu.

Na koncertě zazní její nezapomenutelné písně v podání šansoniérky Markéty Burešové a Mária Biháriho v doprovodu Petry Bílkové (piano) 

10. 09. 2020 | Čtvrtek | 20:30

kranz

rock / 200 Kč / na stání
kranz

Repertoár kapely KRANZ tvoří nejznámější nejen rockové skladby z celé tvorby Jiřího Schelingera.

Dvěma hlavními devizami kapely KRANZ tak jsou zejména samotný zpěvák Luboš Rosenkranz, opravdový rockový muzikant a kytarista, s hlasem připomínajícím Jirku Schelingera, který koncertní atmosféře dodává velmi žádoucí a neocenitelnou autentičnost a pravdivost, a samozřejmě zkušená kapela, která se nejen této muzice věnuje po dlouhá léta a která se v každé skladbě snaží zachytit její odpovídající autentičnost a atmosféru.

11. 09. 2020 | Pátek | 20:30

Brány vnímání - Develooper live + Omnion live

alternative / 200 Kč / na stání
Brány vnímání - Develooper live + Omnion live

Omnion - Jednočlenný-sebesmyčkovací-orchestr Tomáše Reindla inspirovaný prastarou posvátnou hudbou Východu i Západu ve spojení s novými možnostmi hudebních technologií

Develooper – Audiovizuální loopingový projekt Petra Wajsara kombinující beatbox, samply a smyčky s psychedelickou vizualizací. Jedinečná a zábavná show.

12. 09. 2020 | Sobota | 20:00

ZRUŠENO - Barování se Sandrou Novákovou a Filipem Rajmontem

fenomenální večírek / 300 Kč / na sezení
ZRUŠENO - Barování se Sandrou Novákovou a Filipem Rajmontem

 

Vážení diváci a přátelé Barování, je nám to moc líto, ale vzhledem k  epidemiologickým opatřením a doporučením odborníků jsme nuceni zrušit náš pořad a to do doby, než se situace stabilizuje. Formát našeho poředu je totiž nejen o hudbě, ale také o vzájemné komunikaci a setkávání. Nechceme vystavovat účinkující, ani vás diváky, riziku nákazy. Doufejme, že se situace bude vyvíjet příznivě a Barování bude možné co nejdříve obnovit. Sandra a Filip

 

13. 09. 2020 | Neděle | 20:00

Petr Soukup a hosté

autorské čtení / 250 Kč / na sezení
Petr Soukup a hosté

Autorské čtení básníka a šprýmaře Petra Soukupa, který si do Malostranské besedy i tentokrát pozval několik hostů. Při vystoupení zároveň proběhne i křest nové sbírky. Autora již tradičně hudebně doprovází Jiří Vidasov. Program bude opět obsahovat čtení povídek, básní a glos, které jsou pro Soukupovu tvorbu typické a hosté vystoupí se svými skladbami. Petr Soukup vydal již 5 sbírek a část své tvorby vkládá na Instagram

14. 09. 2020 | Pondělí | 20:00

7 pádů Honzy Dědka

TALKSHOW / 290 KČ / NA SEZENÍ
7 pádů Honzy Dědka

7 pádů Honzy Dědka je populární talkshow vedená renomovaným publicistou Honzou Dědkem, který v současné době působí v Reflexu (dříve Pátek Lidových novin, Instinkt, MF Dnes, Rock & Pop aj).

Pořad, který je znám pražskému publiku z Malostranské besedy, vznikl v roce 2011 a od té doby se v něm vystřídalo již na 500 hvězdných hostů - za všechny jmenujme např. Jarka Nohavicu, Jiřího Lábuse, Ondřeje Sokola, Lucii Bílou, skupinu Kabát, 

Viktora Preisse, Jiřího Langmajera, Michala Suchánka, manžele Klusovi či Taťánu a Ondřeje Brzobohaté.

Rozhovory se staly současně fenoménem na YouTube, kde je k dnešnímu dni zhlédlo na 35 miliónů lidí a 70 000 diváků pořad pravidelně odebírá!

Letos na jaře pořad vstoupil na obrazovky TV Prima, kde je pravidelně vysílán každé úterý ve 21:40 hodin.

7 pádů Honzy Dědka je show, která nabízí 120 minut příjemné zábavy a zajímavých rozhovorů "o všem a pro všechny" s populárními osobnostmi, které ne vždy chodí do podobných formátů.

A pokud ano, málokdy se v obdobných pořadech účinkující otevřou tak, jako v 7 pádech, kde jím útulné prostředí Malostranské besedy a vstřícný postoj moderátora dávají zapomenout na všudypřítomné televizní kamery.

A právě to činí ze 7 pádů jediný pořad svého druhu na našich TV stanicích.

15. 09. 2020 | Úterý | 20:30

Prak

rock / 250 kč / na stání
Prak

Kapela PRAK vznikla v roce 2019 a jde o uskupení zasloužilých bigbeatových matadorů, kteří repertoár postavili na průřezu své autorské tvorby. Můžete se tak těšit ze skladeb muzikantů Vladimíra "Gumy" Kulhánka a Stanislava "Kláska" Kubeše. Začátkem roku 2020 se připojil se svým hlasem, hammondy a autorskými počiny také Jan Holeček.

Kapela oplývá třemi typy repertoáru: retro (skladby Kulhánek-Kubeš z různých období v minulosti - Etc..., Jiří Schelinger a další), nedávný (T4 a další) a současný (PRAK).

Složení kapely:

Stanislav "Klásek" Kubeš - kytara, zpěv

Vladimít "Guma" Kulhánek - basová kytara

Jan Holeček - zpěv, Hammond B3

Martin Kopřiva - bicí

16. 09. 2020 | Středa | 20:00

Mirek Kemel

folk / 215 Kč v předprodeji, 250 Kč na místě / na stání
Mirek Kemel

Písničkář Mirek Kemel se svou kapelou Malostranskou besedu už párkrát vyprodal. Loni vydal skvělou desku Ryby, raci, představil dva klipy a s kapelou oslavil 10 let na scéně. Aktuálně budou ke slyšení i nové písničky.  Muzika balancuje na pomezí více žánrů od balad přes šanson až po chytlavé hospodské písničky. Vždy jde především o osobní zpověď autora, který do textů vtěluje své vnímání života a světa v mnoha zjevných i pouze tušených aspektech. Písničky jsou založené na básnických textech a jednoduché melodii, k čemuž autor dodává: „Noty jsou součástí psaného textu, nesmí v nich být ani slovo navíc“.

17. 09. 2020 | Čtvrtek | 20:30

Špuntkvaně - večírek s hosty v nekompletní sestavě

půlpunk / 150 Kč / na stání
Špuntkvaně - večírek s hosty v nekompletní sestavě

14. Narozeniny kapely

18. 09. 2020 | Pátek | 20:30

Vepřové komety - Křest EP + Přesunuto open air

AKCE SE PŘESOUVÁ OPEN-AIR do prostoru před Radlickou Kulturní sportovnou.
<div>Vepřové komety - Křest EP + Přesunuto open air</div>

AKCE SE PŘESOUVÁ OPEN-AIR do prostoru před Radlickou Kulturní sportovnou.

19. 09. 2020 | Sobota | 20:00

Swingová tančírna s The Mole’s Wing Orchestra

swing / 100 Kč studenti 150 Kč ostatní / na stání
Swingová tančírna s The Mole’s Wing Orchestra

The Mole`s Wing Orchestra je pražský swingový orchestr, který Vás potěší swingovou hudbou 30. a 40. let minulého století. Takové melodie nejsou pouze k poslechu, ale zejména k tanci, a tak toto těleso pravidelně pořádá své tančírny v Malostranské besedě a 22. února tomu nebude jinak! Neváhejte tedy dorazit a zažít skvělý koncert i s tanečními lekcí od studia ZigZag! My se určitě budeme těšit.

20. 09. 2020 | Neděle | 20:30

Ondřej Fencl  - vzpomínka na Marsyas

rock / 200 Kč v předprodeji 250 kč na místě / na stání
Ondřej Fencl&nbsp; - vzpomínka na Marsyas

Milí přátelé,

mrzí nás to, ale Oskar Petr bohužel ze zdravotních důvodů nebude moct 20.9. vystoupit v Malostranské Besedě. Člověk míní a časy (operací se) mění, zvlášť po té korona-šlamastyce.

Nicméně, nezoufejte, máme náhradní variantu, myslíme, že silnou. Už jsme ji v červenci vyzkoušeli u Vaška Koubka v Chotěmicích a ač byl před koncertem leckdo skeptický, po koncertě zavládlo nadšení jak v kapele, tak hlavně v publiku.

Břímě, Dětský šaty, Zmrzlináře, Dům z obilí a další klasiky uslyšíte v Malostranské Besedě i tak, mnohdy v nezměněné podobě od běžných koncertů Oskar Petr bandu. Vy kdo na nás chodíváte pravidelně víte, že polovinu repertoáru zpívám i za normálních okolností já, Ondřej Fencl - a sice kalandrovky. Nu a vloni když měl Oskar angínu a rozsah asi oktávu, dal jsem za něj na dvou koncertech i Zmrzlináře a Dívku z plakátu. A lidi to vzali. Hrnek a Větrem nech se vést zpíváme celá kapela vždycky. Takže my to prostě uhrajeme bez Oskara - vynecháme jeho čtyři písničky ze sólových alb, ale veškeré perly Marsyas, co běžně máme v playlistu, zazní. Kapela přijede v silné sestavě, Ondřej Fencl - klávesy, akustická kytara zpěv, Jakub Červinka elektrické kytary a vokály, Matěj Belko (Kollerband, Dusilenka, Kumšt, Vláďa Mišík...) na basu a vokály a Kuba Nývlt na bicí. Největší marsyasí pecky z éry první desky zaberou zhruba 60 minut, zbytek doplní několik mých písní, které i na koncertech Oskar bandu běžně hrávám.

Tož tak. Věříme, že náhradní variantu nepohrdnete. My se těšíme na druhý společný post-korona koncert, kapela je skvělá a já, Ondřej, slibuju, že do toho dám naprosté maximum. Máme rádi výzvy a takhle je jako hrom. Oskar o tom ví, drží palce, zdraví Vás, vzkazuje, ať koukáte dorazit a podpořit muzikanty, kteří letos přišli o spoustu chleba... a držte mu palce, ať je brzy fit.

Ondřej Fencl, kapelník

21. 09. 2020 | Pondělí | 20:00

7 pádů honzy dědka

talkshow / 290 Kč / na sezení
7 pádů honzy dědka

7 pádů Honzy Dědka je populární talkshow vedená renomovaným publicistou Honzou Dědkem, který v současné době působí v Reflexu (dříve Pátek Lidových novin, Instinkt, MF Dnes, Rock & Pop aj).

Pořad, který je znám pražskému publiku z Malostranské besedy, vznikl v roce 2011 a od té doby se v něm vystřídalo již na 500 hvězdných hostů - za všechny jmenujme např. Jarka Nohavicu, Jiřího Lábuse, Ondřeje Sokola, Lucii Bílou, skupinu Kabát, 

Viktora Preisse, Jiřího Langmajera, Michala Suchánka, manžele Klusovi či Taťánu a Ondřeje Brzobohaté.

Rozhovory se staly současně fenoménem na YouTube, kde je k dnešnímu dni zhlédlo na 35 miliónů lidí a 70 000 diváků pořad pravidelně odebírá!

Letos na jaře pořad vstoupil na obrazovky TV Prima, kde je pravidelně vysílán každé úterý ve 21:40 hodin.

7 pádů Honzy Dědka je show, která nabízí 120 minut příjemné zábavy a zajímavých rozhovorů "o všem a pro všechny" s populárními osobnostmi, které ne vždy chodí do podobných formátů.

A pokud ano, málokdy se v obdobných pořadech účinkující otevřou tak, jako v 7 pádech, kde jím útulné prostředí Malostranské besedy a vstřícný postoj moderátora dávají zapomenout na všudypřítomné televizní kamery.

A právě to činí ze 7 pádů jediný pořad svého druhu na našich TV stanicích.

22. 09. 2020 | Úterý | 20:30

Olin Nejezchleba & Malý Bobr
Vzpomínka na Petra Skoumala

písně Petra Skoumala / 350 Kč (v předprodeji) 400 Kč (na místě) / na sezení
<div>Olin Nejezchleba &amp; Malý Bobr</div>
<div>Vzpomínka na Petra Skoumala</div>

Koncert někdejších spoluhráčů Petra Skoumala s výběrem těch nejlepších „Skoumalovek“ pro dospělé (Březen, Doteky, Odjezd atd.) i děti (Když jde malý bobr spát, Tygr jede do Paříže apod.)

Petr Skoumal – vynikající klavírista, skladatel – autor nespočetného množství scénické a filmové hudby, písniček pro děti i dospělé. 7.3.2018 by se dožil 80 let. Při této příležitosti na něj v den nedožitých narozenin zavzpomínali koncertem v domovském Divadle v Dlouhé jeho kolegové z divadla i muzikanti s nimiž za svou bohatou kariéru vystupoval.

Po koncertě slovo dalo slovo a vznikla i koncertní varianta vzpomínkového vystoupení. Repertoár koncertu tvoří skladby ze sólové tvorby Petra Skoumala, i tvorby z divadelních představení.

23. 09. 2020 | Středa | 20:30

Devítka

folk / 180 Kč / na sezení
Devítka

Honza Brož & DEVÍTKA

Devítka je parta pěti muzikantů, hrající akustickou nekomerční muziku. V jejím středu je kytarista, zpěvák a skladatel Honza Brož. Patnáct let jste ho spolu s Jindřiškou Brožovou mohli vídat i ve skupině Žalman a spol.

Co vás čeká? Pohoda, romantika, legrace a spousta energie v podobě Brožových písniček, dynamické muziky a barevných vokálů. Zazní staré pecky i novinky z připravovaného alba. A možná budete mít spolu s Devítkou i vy svou „Duši v peří“…

24. 09. 2020 | Čtvrtek | 20:30

Hudba Praha band (4 roky spolu) /  QUO VADIS HOMINE tour  

rock / 250 Kč (v předprodeji) 275 Kč (na místě) / na stání
Hudba Praha band (4 roky spolu) /&nbsp;&nbsp;QUO VADIS HOMINE tour&nbsp;&nbsp;

HUDBA PRAHA band Původní receptura se starým obsahem - pět kmenových členů, originální zvuk. V březnu 2020 to budou 4 roky od prvního koncertu po rozpadu Hudby Praha. Pojďme to společně oslavit! Aktuální turné se jmenuje Tak spolu jdem… Hrajeme léty prověřené hity jako Paralet, Ryba Badys, Špinavý záda, Pal vocuď, Cizej chlap, Holka Tonka, To tak, Marihuana, Máma táta, Můry, Lunapark, Zákon o zachování energie, Nech toho… 

25. 09. 2020 | Pátek | 20:30

Vypsaná fiXa

speciální koncert k 10. výročí Malostranské Besedy/ 300 Kč (v předprodeji) 350 Kč (na místě) / na stání
Vypsaná fiXa

Vypsanou Fixu jistě není třeba představovat.

V rámci speciálních koncertů k výročí 10 let od znovuotevření Malostranské besedy přijde pogratulovat i tahle pardubická čtyřka.

26. 09. 2020 | Sobota | 20:30

Purplefox Town
Marcel Gidote's Holy Crab

psychedelic rock / 120 Kč / na stání
<div>Purplefox Town</div>
<div>Marcel Gidote's Holy Crab</div>

Velkolepé aranže kapel Purplefox Town a Marcel Gidote's Holy Crab promění Malostranskou Besedu v dějiště svých epických příběhů vyprávěných bohatými verši i sólovými nástroji. Po vzoru art rockových velikánů 70. let i mnohých současných vlivů přivedou Vaše smysly do psychedelického ráje za doprovodu svých kaskádovitých kompozicí i pestrobarevných videoprojekcí.

27. 09. 2020 | Neděle | 19:00

Originální Pražský Synkopický Orchestr

raný jazz / 200 - 230 Kč / na sezení
Originální Pražský Synkopický Orchestr

ORIGINÁLNÍ PRAŽSKÝ SYNKOPICKÝ ORCHESTR se zabývá stylovou interpretací raného amerického jazzu a blues 20. let na autentické dobové nástroje. Ansámbl byl založen v roce 1974 trumpetistou, pianistou a muzikologem Pavlem Klikarem, předním znalcem a interpretem tohoto žánru. V roce 2018 se vedení orchestru ujali jeho mladí pokračovatelé Jan Pospíšil a Michael Chomiszak za vydatné pomoci pianisty a spoluzakladatele souboru Jiřího Gilíka.

28. 09. 2020 | Pondělí | 20:00

7 pádů Honzy Dědka

TALKSHOW / 290 KČ / NA SEZENÍ
7 pádů Honzy Dědka

7 pádů Honzy Dědka je populární talkshow vedená renomovaným publicistou Honzou Dědkem, který v současné době působí v Reflexu (dříve Pátek Lidových novin, Instinkt, MF Dnes, Rock & Pop aj).

Pořad, který je znám pražskému publiku z Malostranské besedy, vznikl v roce 2011 a od té doby se v něm vystřídalo již na 500 hvězdných hostů - za všechny jmenujme např. Jarka Nohavicu, Jiřího Lábuse, Ondřeje Sokola, Lucii Bílou, skupinu Kabát, Viktora Preisse, Jiřího Langmajera, Michala Suchánka, manžele Klusovi či Taťánu a Ondřeje Brzobohaté.

Rozhovory se staly současně fenoménem na YouTube, kde je k dnešnímu dni zhlédlo na 35 miliónů lidí a 70 000 diváků pořad pravidelně odebírá!

Letos na jaře pořad vstoupil na obrazovky TV Prima, kde je pravidelně vysílán každé úterý ve 21:40 hodin.

7 pádů Honzy Dědka je show, která nabízí 120 minut příjemné zábavy a zajímavých rozhovorů "o všem a pro všechny" s populárními osobnostmi, které ne vždy chodí do podobných formátů.

A pokud ano, málokdy se v obdobných pořadech účinkující otevřou tak, jako v 7 pádech, kde jím útulné prostředí Malostranské besedy a vstřícný postoj moderátora dávají zapomenout na všudypřítomné televizní kamery.

A právě to činí ze 7 pádů jediný pořad svého druhu na našich TV stanicích.

29. 09. 2020 | Úterý | 20:30

Hm...

alternative folk / 200 Kč / na stání
Hm...

Hm… je česká víceméně pražská hudební skupina. Vydala doposud čtyři alba (z toho dvě na nezávislé značce g.parrot, poslední dvě CD si Hm... vydali sami) a jedno demo album (ke stažení na webových stránkách). Jejich písně jsou většinou zhudebněné texty českých básníků jak klasických (Jaroslav Seifert, Josef Kainar, Jan Neruda, Fráňa Šrámek, Antonín Sova, Jiří Wolker, Jiří Orten, František Gellner, Ivan Blatný, Jan Zábrana, František Hrubín), tak současných (Vít Kremlička, Pavel Šrut), dále překlady z poezie francouzské (Jean-Arthur Rimbaud, Guillaume Apollinaire). Ostatní texty jsou od textaře skupiny Petra Kotouše nebo od členů skupiny a jejich přátel.

30. 09. 2020 | Středa | 20:00

Potlach: Pacifik / Host: Lenka Slabá a folkové trio

folk / 150 Kč / na sezení
<div>Potlach: Pacifik / Host: Lenka Slabá a folkové trio</div>

Potlach je tradičním trampským programem, jehož první večer proběhl na scéně Malostranské besedy v roce 1971. Již v jeho premiéře hrála skupina Pacifik, která je dodnes stálicí tohoto programu a nejinak tomu bude i tentokrát.