Program klubu

aktuálně
26. 09. 2023 | Úterý | 20:30

Bachtale Apsa

international gypsy band | 260 Kč v předprodeji, 300 Kč na místě | a sezení a stání
Bachtale Apsa

Název Bachtale Apsa, v překladu Slzy štěstí, vyjadřuje pestrost nálad a emocí, které romská hudba odnepaměti v posluchačích vyvolává. Kapela spojuje muziku balkánských, maďarských, španělských, ruských i slovenských Romů. Nechybí samozřejmě klasické čardáše. Repertoir ovšem netvoří jen romská tradiční hudba, ale také autorská tvorba Mária Biháriho a Petra Horváta. V hudbě Bachtale Apsa se tak prolínají romské melodie s rumbou, tangem, flamencem, swingem a dalšími styly. Základem kapely je každopádně virtuózní akordeon nevidomého romského hudebníka Mária Biháriho, který doprovází vynikající kytarista a fenomenální zpěvák Peter Horvát. Originální houslista a basista Adam Pospíšil, jeden z mála „gádžů“, hrajících s romskými kapelami, podle nálady tepe rytmiku nebo zahřívá své čarovné skřipky. Jazzový feeling dodává výjimečný trumpetista Nicholas Roy Arthefer, rodák z amerického Bostonu, který trvale zakotvil v Praze. A nakonec to nejdůležitější! Rytmickým motorem kapely je originální perkusista a bubeník Radek Sivák, hrající na cokoliv, co se mu zrovna připlete do cesty. Formace Bachtale Apsa funguje v různých sestavách od roku 2010 a za tu dobu odehrála stovky koncertů doma i v zahraničí, nejdále v Indii a v Alžírsku. Od loňského jara, koronavirové krizi navzdory, odehrála skvělé koncerty se zpěvačkou a herečkou Bárou Hrzánovou a absolvovala s ní také charitativní tour v domovech pro seniory. Z těchto setkání se vyvinulo velké přátelství a pravidelná spolupráce.

Bachtale Apsa jsou:

Mário Bihári – akordeon, zpěv

Petr Horvát – kytara, zpěv

Adam Pospíšil – housle, baskytara

Nicholas Roy Arthofer – trumpeta, zpěv

Radek Sivák – bicí, perkuse

27. 09. 2023 | Středa | 20:00

Potlach: Pacifik + Béda Šedifka Röhrich

folk | 200 Kč | na sezení
<div>Potlach: Pacifik + Béda Šedifka Röhrich</div>

Potlach je nestarší hudební program Malostraské besedy, který uvádíme v obnovené premiéře. 

28. 09. 2023 | Čtvrtek | 20:30

Zuzana Kropáčová a Saghaband + Fru Fru

alternative pop | 200 Kč v předprodeji 250 Kč na místě | na stání
Zuzana Kropáčová a Saghaband + Fru Fru

Koncert dvou spřízněných kapel a přátel, jejíž členové se vzájemně prolínají a tentokrát vystoupí a zahrají společně.

Zuzana Kropáčová a Saghaband + Fru Fru

29. 09. 2023 | Pátek | 20:30

Alžběta Kolečkářová + Sara Noff

pop | 250 Kč v předprodeji, 300 Kč na místě | na stání
<div>Alžběta Kolečkářová + Sara Noff</div>

Česká zpěvačka, která se dostala do povědomí v roce 2011 díky druhé řadě Česko Slovenské SuperStar, kde se umístila na šestém místě. Ihned po soutěži vydala debutové album „To cítím“ s hity „Jak silná mám tu stát“ nebo „Andělskej flám“.

V roce 2016 nazpívala duet s názvem "Proud mezi námi" se skupinou Reflexy, který zaznamenal velký úspěch napříč českým rádiovým éterem a na Youtube má přes 11 milionů zhlédnutí.

Po rodinné pauze, kdy přivedla na svět dva syny, se vrátila na koncertní pódia a vydala tři singly s videoklipy k písním "Pojď mě k nebi vzít", "Hey Girl" a "24 hodin". Píseň "Hey Girl" byla titulní písní filmu Miloslava Šmídmajera "Za vším hledej ženu".

Na koncertě v Malostranské Besedě představí s novou kapelou také skladby z aktuálně připravovaného druhého alba, které vyjde v říjnu 2023.

 

SARA NOFF je mladá začínající zpěvačka z Frýdku-Místku, která nyní pomalu pracuje na svém prvním EP. Jejím momentální cílem je sjednotit žánr, ve kterém se chce do budoucna zlepšovat a zkrátka najít směr a cestu, která je pro ni nejautentičtější.

V Malostranské besedě 29.9. si tak budete moci poslechnout její starší tvorbu ale i nové písničky narozené před pár týdny.

Její tvorbu si můžete poslechnou na všech streamovacích platformách, kde najdete singly jako třeba sobotní ráno nebo 8 BOTTLES OF WINE.

30. 09. 2023 | Sobota | 20:30

nedivoč

pop rock | 350 Kč v předprodeji, 400 Kč na místě | na stání
nedivoč

Nedivoč se po roce vrací do pražské Malostranské besedy!

Ostravská kapela skvělých muzikantů a hlavně kamarádů, která vznikla v roce 2016, hraje a nedivočí.

Své písničky zpívají česky a někdy i slovensky. Hrají vesele, smutně, sladce i hořce, prostě příběhy, které všichni ze života znají. Jak sami říkají: „Nechceme si na nic hrát a do ničeho se stylizovat. Prostě tak, jak to z nás jde, tak to taky cítíme, a tak se nám to líbí. A navíc v hudbě, stejně jako v životě, jsou závody, které už zkrátka neběžíme."

Pokladna

V pokladně je možné rezervovat vstupenky. Vstupenky v síti TICKETSTREAM najdete i v cestovních kancelářích ČEDOK a FIRO-tour.

Pokladna i samotný Klub jsou bezbariérové. 

Nápojové menu

Nabízíme širokou nabídku aperitivů, vín, likérů a dalších destilátů.
Kromě alkoholických nápojů máme v nabídce také teplé nápoje, něco na zub, cigarety a IQOS.

Fotogalerie

Nejnovější fotografie

Technické vybavení

Zvuková aparatura

specifikace zvukové aparatury
stáhnout

Světelná aparatura

Specifikace světelné aparatury
stáhnout

Světla a zvuk

plánek rozmístění apratury
stáhnout

Ke stažení

Vertikální logo klubu

šedivé, použití pro web
stáhnout

Horizontální logo klubu

šedivé, použití pro web
stáhnout