O trick baru

Trick bar je vinný a koktejlový bar, kde si můžete vybrat z 30 druhů vín od českých i zahraničních vinařů, z toho 15 druhů i po skleničce. Mimo to v nabídce najdete i řadu alkoholických i nealkoholických koktejlů, koňaků, rumů a dalších destilátů. K tomu nabízíme i malá jídla.

Trick bar je ale i místem pro kulturu a komorní večery s ní spojené. Na překrásném Malostranském náměstí, pod vznešeným dohledem kostela sv. Mikuláše a s výhledem na monumentální hrad – sídlo českých králů, stojí novorenesanční budova tak zvané Malostranské besedy. A zde ve druhém patře, najdou návštěvníci prostor příjemné vinárny, který sousedí s malým sálkem s malovaným stropem, kde se konají komorní představení často doprovázené hudbou v podání Stamicova kvarteta (Kačer/ Venclík uvádějí), video promítání (Venclíkovo kino) i večery poezie (např. Zelené peří Mirka Kováříka).

Návštěvníkům se tak nabízí intimní večery, kdy jsou si diváci i umělci tak bezprostředně blízko, že společně vytvářejí místo, kde je příjemně a milen …. A to v dnešní době není málo.

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Váš Trick bar – vinný a koktejlový bar

Nápojové menu

Vybraná vína ze zahraniční i lokální produkce. Výběrové destiláty a řada koktejlů.

Program

18. 05. 2022 | Středa | 19:00

Večer s režisérkou Katariinou Lillqvist

Promítání animovaných a dokumentárních filmů finské režisérky
Večer s režisérkou Katariinou Lillqvist
Retrospektivní promítání animovaných a dokumentárních filmů známé finsko-české režisérky Katariiny Lillqvist, která působí v Praze od roku 1989. U příležitosti udělené ceny finského Pen Clubu v roce 2022, vás zveme na slavnostní večer za účasti autorky, zástupce finské ambasády, s hudebním programem, besedou a závěrečným překvapením! Katariina Lillqvist je finská filmová režisérka, spisovatelka a sběratelka romského folklóru, která v březnu 2022 obdržela cenu Za svobodu projevu udělovanou finským Pen Clubem. Ve svých dokumentech a knihách popisuje rychle se měnící romskou kulturu nejen ve Finsku, ale i v České republice, kde částečně žije od roku 1989.Lillqvist se ve světě proslavila i svými originálními animacemi. Místní tradice loutkového filmu jí učarovala natolik, že se zde rozhodla nejprve studovat a později i přesídlit se svou filmovou společností Cagliostro, která od té doby vyprodukovala více než 30 filmů.

Technické vybavení

Světelná aparatura

specifikace světelné aparatury
stáhnout

Kontakt

Opište prosím tento kód "zP4v5mZ5":